Заміни

Дипломнику

В цьому розділі ви можете переглянути і завантажити методичні рекомендаціі з виконання письмових робітЧитайте далі... »

Докладніше про ЗНО

У 2018 році результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів,…

Читайте далі... »

Розклад дзвінків

Графік ЗНО-2018

9 - 31 січня       Реєстрація на пробне ЗНО 2018

24 березня      Пробне ЗНО з української мови та літератури

31 березня      Пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов

6 лютого - 19 березня        Реєстрація на ЗНО…

Читайте далі... »

Цікава Інформація

Нормативно правова база училища

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2018

Реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня, вносити зміни до реєстраційних даних ЗНО можна до 02 квітня 2018 р.

Учні професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) обов’язково складатимуть ДПА у формі ЗНО лише з української мови. Реєстрація на ДПА у формі ЗНО буде проходити в закладах освіти, де вони навчаються.

Для…

Читайте далі... »

Пробне ЗНО-2018

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються…

Читайте далі... »

Нормативні документи та контакти

Сторінка 1 із 4 1 2 3 4