Щодо набору учасниць та учасників до програми «Skills Lab 2.0: Власна справа»

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» висловлює Вам щирі слова подяки за плідну співпрацю у розвитку потенціалу молоді та особистий вклад у впровадженні освітньої реформи у Маріупольській громаді.
Маріупольська Спілка Молоді спільно з Фондом Народонаселення ООН в Українї, Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, за підтримки громадської організації «Фонд розвитку Маріуполя» реалізує спеціальну освітню програму «SkillsLab 2.0» за напрямком «Власна справа». Цільова аудиторія програми – молоді люди віком від 16 до 35 років, місцеві мешканці та переселенці, які постраждали від збройного конфлікту та/або мають особливі потреби.
Протягом навчання за програмою «Власна справа», учасники та учасниці дізнаються що потрібно для запуску власного бізнесу, розглянуть правові та фінансові питання при створенні власного бізнесу, дізнаються як написати бізнес-план: від ідеї до реалізації, для чого маркетингова стратегія та як її скласти.