Наші перемоги

Маріупольське вище металургійне професійне училище завоювало Гран-прі фестивалю Різдвяних традицій «Різдвяне диво» у конкурсі колядок, щедрівок і вертепів, а також II місце в номінації "Кухня", II місце в номінації "Напої" і III місце в номінації "Вареники". 

 

ІІ місце - Ігор Іващенко в категорії «Інженерні науки» з проектом «Пристосування для обробки сферичних поверхонь» у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2017 року в м. Києві. 

 

ІІІ місце - Ганна Соколова в категорії «Медицина та охорона здоров’я» з проектом «Здорова людина – успішна країна» у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2017 року в м. Києві.

 

І місце (Диплом І ступеню) – Лукін Владислав, ІІ місце (Диплом ІІ ступеню) - Демянчук Артем у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». 

 

І місце у першому чемпіонаті з черлідингу у Донецькій області серед ПТНЗ Маріупольського регіону 
 

На Всеукраїнському конкурсі "Винахід року" Ігор Іващенко отримав диплом та кубок "Винахідник року"

 

Учні Маріупольського вищого металургійного професійного училища стали переможцями на обласному огляд-конкурсі самодіяльної художньої творчості у професійно-технічних навчальних закладах Донецької області у наступних номінаціях:

Хореографія:

-          Хореографічний колектив «Black Steel»

-          Танцювальний ансамбль «Зорба»

Вокал: Ніжнік Крістіна

Театральне мистецтво: Резников Костянтин

Оригінальний жанр: Піцуренко Володимир