Студентський кейс-чемпiонат вiд метiнвест

«Презентація портфоліо кар’єрного просування»

08.12.2021 Маріупольським міським центром зайнятості був проведений захід – «Презентація портфоліо кар’єрного просування» зі здобувачами освіти нашого навчального закладу.

Протягом заходу здобувачам освіти Маріупольського ВМПУ було роз'яснено, як створити портфоліо для свого кар'єрного просування, які актуальні вміння, навички та напрацювання…

Читайте далі... »

Проект правил прийому Фаховий молодший бакалавр 2022 р.

Проект положення про наглядову раду Маріупольського ВМПУ

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022р.

Профорієнтаційні заходи в рамках Всеукраїнського тижня П(ПТ)О

З 22 по 26 листопада в Маріупольському ВМПУ проводились заходи в рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти.

24 листопада Маріупольський міський центр зайнятості провів для здобувачів освіти випускних груп Маріупольського ВМПУ онлайн-конференцію «Формування портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме». В конференції…

Читайте далі... »

Патріотично-виховні змагання "КОЗАЦЬКА НАСНАГА"

До Дня українського козацтва та Дня захисника України 13 жовтня в Маріупольському ВМПУ відбулися патріотично-виховні змагання «КОЗАЦЬКА НАСНАГА».

Патріотично-виховні змагання проводились з метою виховання в здобувачах освіти поваги до народних традицій, національних цінностей Українського народу, виховання патріотичних почуттів,…

Читайте далі... »

Вітаємо з переможців та призерів конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE 2021/2022

Вітаємо з перемогою!

13 жовтня відбувся регіональний відбір всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE 2021/2022! WorldSkills Ukraine – це конкурс, який допомагає популяризувати робітничі професії. Під час конкурсу здобувачів освіти перевіряли на знання теорії, практичних навичок за окремими компетенціями.

Здобувачі…

Читайте далі... »

Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в Маріупольському ВМПУ було проведено «Олімпійський тиждень», в рамках якого організовано чимало спортивних заходів. Здобувачі освіти мали змогу випробувати власні сили у таких видах:

Кубок МВМПУ з футболу-для учнів старших курсів

Олімпійський квест, змагання з парної акробатики – для…

Читайте далі... »

І місце у конкурсі проектів "Маріуполь - місто майбутнього"

10 червня 2021 р. у ПК «Український дім» Маріупольським міським центром зайнятості було організовано проведення загальнообласної декади "Знайдемо роботу разом!" за ініціативою Донецького обласного центру зайнятості.

Під час заходу був організований конкурс креативних проєктів "Маріуполь - місто майбутнього" серед здобувачів освіти професійної…

Читайте далі... »

Сторінка 1 із 13 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11