Учні МВМПУ прийняли участь в конкурсі Intel-Еко Україна 2019

З 5 по 8 лютого 2019 р. Міністерство освіти і науки, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України» провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel Еко Україна 2019 - національний етап Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2019.

Цього року на конкурс було подано 316 проектів, але до очного  етапу було допущено 198 робіт.

Мета конкурсу – формувати та популяризувати науковий і творчий світогляд серед молодого покоління, єднати бізнес і науку, а також випробовувати український інноваційний потенціал на міжнародній арені.

На цьому конкурсі учні Маріупольського вищого металургійного професійного училища що навчаються за спеціальністю «Металургія», спеціалізація «Обробка металів тиском» представили два командних проекти в номінації «Матеріалознавство»: перший – «Впровадження сучасних альтернативних джерел живлення в інфраструктуру промислового міста з використанням акумуляторних батарей на основі графену», автори: Яркін Ярослав, Охріменко Едуард, Черняков В'ячеслав; другий – «Використання матеріалів з ефектом пам’яті форми та їх впровадження в сучасні технології»; автори: Ємельянченко Олександр, Бездушний Данил. За свої роботи конкурсанти отримали по 76 та 80 балів відповідно зі 100 можливих. За результатами конкурсу учасники та керівники проектів Уніят М.А., Коміссаренко А.А., Кокарева Т.В. отримали сертифікати за участь в роботі освітньої академії Intel в рамках Всеукраїнського конкурсу Intel-Eкo Україна 2019.

IMG-20190207-093722 TOM0336 TOM1033 TOM1040