Профорієнтаційний захід "Вибір професії або задача з багатьма невідомими"

20 травня 2021 року Маріупольським ВМПУ спільно з Маріупольським міським центром зайнятості проведений профорієнтаційний захід "Вибір професії або задача з багатьма невідомими". Захід проводився онлайн на платформі Zoom.

Для здобувачів освіти загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя була проведена віртуальна профорієнтаційна екскурсія по навчально-практичних центрах Маріупольського ВМПУ з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтажник силових мереж та устаткування» та «Елекрозварювальник ручного зварювання. Електрозварювальник на автоматичних напівавтоматичних машинах». 
 
Викладачем спецтехнології Оленою Мудровою разом із здобувачами освіти ІІ курсу, був продемонстрований сучасний кабінет з технології та обладнання зварювальних та газорізальних робіт. Другокурсником Артуром Осипенком була показана зручність та мобільність інтерактивної дошки SMAR Notebook. 
Микола Клименко та Фелікс Чижик продемонстрували набуті навички зварювання на новітніх малоамперних дугових тренажерах.
 
Майстром виробничого навчання Людмилою Мануіловою проведена екскурсія по зварювальній майстерні, яка обладнана новими магнітними пристроями для виконання зварювальних робіт та окремою фільтровентиляційною установкою. Здобувач освіти І курсу Сергій Батраков, продемонстрував навички зварювання на новітньому інверторному зварювальному апараті виробництва австрійської фірми «Фроніус», яких в майстерні нараховується 15.
 
В навчально-практичному центрі електромонтерів майстром виробничого навчання Галиною Семченко були показані сучасні навчальні стенди, які дозволяють якісно та ефективно проводити уроки теоретичного та практичного навчання. Здобувачі освіти Костянтин Іванов (І курс) та Сергій Зуєв (ІІІ курс) продемонстровали стенди в роботі. Протягом заходу були показані вимірювальні прилади та сучасні інструменти, які використовуються для монтажу електроприладів.
 
Здобувачі освіти Іван Березовський (І курс) та Сергій Зуєв (ІІІ курс) розповіли про зручність користуванням новими ресурсами НПЦ і, як наслідок, про вдосконалення практичної підготовки кваліфікованих робітників та переваги навчання в Маріупольському ВМПУ в цілому.
  
Випускникам загальноосвітніх шкіл був показаний профорієнтаційний ролик та профорієнтаційна презентація Маріупольського ВМПУ.
 
Завершилась віртуальна екскурсія виступом директора Маріупольського ВМПУ Олексія Єфименка, який наголосив на перевагах отримання освіти, в т.ч. передвищої, в нашому закладі, можливості одержання освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра, впровадженні в навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів. Директор також підкреслив можливість отримання здобувачами освіти додаткової стипендії від базового підприємства ПРАТ ММКІ групи Метінвест.

200345100891-74980

200300100610-153404

200345100891-74980

200299700163-159782

200172900158-413819

200297300711-172510