ПЛАНЕТА ІТ

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ НА КРАЩИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ОСВІТНІЙ РЕСУРС «ПЛАНЕТА ІТ»

«ПЛАНЕТА IT» – це щорічний Всеукраїнський конкурс для педагогічних працівників ПТО на кращий електронний освітній ресурс (далі – Конкурс), який проводить  Інститут ПТО НАПН України за сприяння Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України для забезпечення закладів професійно-технічної освіти сучасними  навчально-методичними матеріалами, створення сучасної інноваційної електронної бібліотеки та впровадження їх у процес підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Цього року Конкурс проводився по восьми номінаціях. Педагогічні працівники  Маріупольського вищого металургійного професійного училища взяли участь у Конкурсі: 

  • в номінації «Електронний лабораторний практикум»  викладач спецтехнологій  Дерев’яшкіна М.М. з роботою «Віртуальна лабораторія механічної обробки матеріалів»;
  • в номінації «Професійне відео-портфоліо в окремій номінації: Золотий фонд професійно-технічної освіти України» з роботою «Віртуальна екскурсія в майбутню професію «Помічник машиніста тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу» майстер виробничого навчання Марєнко Л.В., а також викладач спецтехнології Завальнюк Т.П. та майстер виробничого навчання Костецька А.А. з роботою «Завжди на висоті».

 За результатами Конкурсу - 2017 педагоги МВМПУ посіли наступні місця за своїми номінаціями:

  • ·            Дерев’яшкіна М.М. - І місце;
  • ·            Марєнко Л.В. – ІІІ місце.

Ми пишаємося нашими педагогами!