Педагогічні читання

Однією з ключових компетентностей Нової української школи є інформаційно-цифрова компетентність всіх учасників навчального процесу. «Інформаційно-цифрова компетентність передбачає впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні».

З метою удосконалення науково-методичного рівня підготовки педагогів, стимулювання творчої ініціативи, вивчення та впровадження в практику роботи передового педагогічного досвіду 11 січня 2018 року в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі (МВМПУ) пройшли педагогічні читання на тему  «Використання інформаційного середовища в роботі педагогів МВМПУ». Учасниками були викладачі та майстри виробничого навчання училища.

План проведення педагогічних читань:

  1. 1.   Вступне слово методиста МВМПУ Бондар Т.В.
  2. 2.   Виступи доповідачів:
  • ·                  Завальнюк Т.П. «Використання інформаційного освітнього середовища МВМПУ  в навчальному процесі»;
  • ·                  Чупир Т.І. «Розробка електронного підручника з предмету «Гігієна та санітарія» з професії «Кухар»;
  • Моісеєнко В.О. «Технологія веб-квест. Особливості створення та використання в навчальному процесі».

Педагоги творчо підійшли до підготовки методичних доповідей, опираючись на ППД своїх колег та власний. Педагогічні читання викликали масу зацікавленості. При проведенні заходу  педпрацівники активно обговорювали висвітлені питання. З цікавістю були переглянуті відеопрезентації, підготовлені доповідачами.

Такі заходи сприяють розвитку фахової майстерності педагогів, відповідно кожний учасник педагогічних читань  почерпнув щось цікаве і потрібне саме йому.