Найпрекрасніша з жінок - жінка з дитиною на руках

11 травня 2018 року у Маріупольському вищому металургійному професійному училищі пройшов відкритий захід до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї  під назвою «Найпрекрасніша з жінок - жінка з дитиною на руках».

Захід був проведений у вигляді літературно-музикальної композиції. Червоною ниткою крізь свято пройшла думка, що від того, наскільки вшанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства, що щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

На сцені виступали педагогічні працівники – Єгорова Тетяна Іванівна і Семченко Галина Олександрівна, а також учні - Нітенко Дмитро, Лукін Владислав, Желінський Дмитро - гр. 48, Тищенко Каріна – гр. 22, Баканова Дарина – гр. 20, Клименко Дмитро, Сафонов Денис – гр. 18. Звучали класична музика, пісні і вірші різних народів.

За мету було поставлено:

- виховання у учнів поваги та любові до близьких, особливо до матері, як  до символу добра і самовідданої любові на Землі;

- розширення знань учнів про історію свят;

- формування у учнів шанобливого ставлення до свого дому, сім'ї, матері і культури взаємин батьків і дітей; соціальної значимості сім'ї;

- виховання дбайливого ставлення до рідних і близьких;

- осмислення справжнього значення слів "мама", "любов", "доброта";

- виховання гідної людини, що з любов'ю, чуйністю і турботою ставиться до матері, до жінки.

 

IMG_20180511_133753 1 6 19 IMG_20180511_131519 IMG_20180511_133406