"Культурний шок"

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Саме англійська мова є засобом спілкування між людьми різних країн. Під час вивчення англійської мови учні знайомляться з традиціями та звичаями інших народів.

30 січня 2018 року в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі  відбувся позакласний захід на тему «Культурний шок». Захід проводила  викладач іноземної мови Савіна Ольга Валентинівна.

Головною  метою проведення цього позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до культури інших країн та порівняти нашу культуру з культурою інших країн, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.

Також метою було збагачення знань учнів  для спілкування у міжкультурних ситуаціях, що підвищило  позитивні емоції учнів, а також натхнення вивчати іноземну мову, розширювати свій кругозір та глибше знайомитися з іншими культурами.

Для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської мови у кабінеті демонструвалися відео різної складності, звучала пісня, після перегляду учні відповідали на питання, працювали з піснею.  Також  учні доповідали про традиції інших країн, відгадували, з яких країн були привезені різні атрибути, інсценували діалоги та радили, як впоратися з культурним шоком.

Позакласний захід пройшов вдало. Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови.

Всі активні учасники були нагороджені грамотами.

На позакласному заході були присутні: методист училища Бондар Т. В., голова методичної комісії Мальцева О.О. викладач історії Боєва О.І., викладачі англійської мови Вишнякова Т.В. та Єретікова М.К.

Присутні відмітили, що захід  проведений на достатньому методичному рівні, успішно, результативно.