Калейдоскоп професійної майстерності

Атестація -  це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація  – це й свято великої, щедрої  душі, свято творчості педагога.

22 лютого 2018 року на базі Маріупольського вищого металургійного професійного училища (МВМПУ) відбувся регіональний методичний захід «Калейдоскоп професійної майстерності», присвячений праці майстрів виробничого навчання,  які крок за кроком йшли до важливої події - атестації.

Мета заходу: 

  • презентувати педагогічний досвід майстрів виробничого навчання, які атестуються;
  • розвивати в них уміння об'єктивно оцінювати результати своєї праці;
  • активізувати їхню творчу професійну діяльність.

На методичному заході були присутні педагогічні працівники ЗП(ПТ)О  Маріупольського методичного об’єднання, методист НМЦ ПТО у Донецькій області Глобіна Н.С., адміністрація та педпрацівники МВМПУ.

«Калейдоскоп професійної майстерності» відкрив директор МВМПУ Єфименко О.С. Він привітав всіх присутніх, дав коротку характеристику на кожного учасника та ознайомив з програмою заходу.

Майстри виробничого навчання МВМПУ: Коюда О.В., Кокарева Т.В., Костецька А.А., Мар’єнко Л.В. та Чупир Т.І. представили присутнім доповіді та електронні портфоліо.  Також була підготовлена виставка  методичних напрацювань цих педагогів.

Наступним етапом заходу було відвідування майстерень, де проводилися конкурси професійної майстерності серед учнів: «Кращий кухар», «Слюсарна майстерність», «Кращий машиніст крана», «Кращий газорізальник». Конкурси проводили майстри в/н, що атестуються. Святкове дійство мало на меті продемонструвати знання і вміння кращих учнів, ознайомити гостей та учнів з можливостями, які відкриваються перед майбутніми професіями.

Завершився методичний захід обговоренням за круглим столом. Ніна Сергіївна Глобіна підвела підсумки.

З упевненістю можна стверджувати, що учасники заходу  володіють сучасними освітніми методиками і технологіями, активно їх впроваджують, використовують і поширюють в професійному середовищі.