Урок- квест « Професійний старт»

В Маріупольському вищему металургійному професійному училищі з метою активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти , підвищення інтересу до професійно- технічної підготовки, розвитку комунікативних здібностей, розвитку вміння швидко та раціонально приймати рішення, формувати навички роботи в групах 19. 03.2021 р. відбувся урок- квест  « Професійний…

Читайте далі... »

Конкурс «Кранівник – найкращий робітник»

15 Березня 2021 року в Маріупольському ВМПУ майстром виробничого навчання Гурко О.В. та викладачем Завальнюк Т.П. був проведений конкурс «Кранівник – найкращий робітник» для учнів групи 32 за професією «Машиніст крана металургійного виробництва».

Теоретична частина конкурсу була проведена заздалегідь – учні пройшли тестування  у програмі…

Читайте далі... »

Урок-квест за темою «Охорона праці верстатників широкого профілю, слюсарів-ремонтників»

18.03.2021.р.відбувся урок-квест у гр.36 (викладач Дерев'яшкіна М.М. майстер в/н Сирцова Л.О., інженер з охорони праці Коробков М.В.) для верстатників широкого профілю за темою «Охорона праці верстатників широкого профілю, слюсарів-ремонтників» .У квесті прийняли участь дві команди, які виконували 7 завдань.

Перша локація

Читайте далі... »

Вікторина з матеріалознавства

В групі №14 за професією «Електрогазозварник» в рамках тижня спецтехнології  була проведена вікторина з дисципліни «Матеріалознавство».

Грали дві команди. При підготовці до вікторини учні повторювали пройдений матеріал, читали додаткову літературу, вивчали інтернет-джерела.

З числа викладацького складу було обрано журі, яке вело підрахунок…

Читайте далі... »

Конкурс по професії «Газорізальник»

В  Маріупольському вищому металургійному професійному училищі 18.03.2021 р. з метою підвищення інтересу до професії, вдосконалення технічних знань, умінь і навиків був проведений конкурс серед учнів МВМПУ груп 2 і 3 курсів по професії «Газорізальник» у групах 24 та 34. Конкурс підготували та провели викладач спецтехнології Мудрова О.В. та майстер…

Читайте далі... »

Профорієнтаційні уроки-семінари «Успішна самопрезентація – запорука працевлаштування»

З 15 по 17 березня 2021 року в Маріупольському ВМПУ працівниками Маріупольського міського центру зайнятості проводились профорієнтаційні уроки-семінари «Успішна самопрезентація – запорука працевлаштування».

Уроки-семінари  прослухали 114 здобувачів освіти випускних груп.

Вони одержали…

Читайте далі... »

Конкурс професійної майстерності з професії «Електрогазозварник»

В  Маріупольському вищому металургійному професійному училищі 10.03.2021 р. з метою підвищення інтересу до професії, вдосконалення технічних знань, умінь і навиків був проведений конкурс серед учнів МВМПУ груп 1, 2, 3 курсів по професії «Електрогазозварник» у групах 14, 24 та 34. Конкурс підготували та провели викладач спецтехнології О.В. Мудрова…

Читайте далі... »

Інтерактивний відеожурнал «Т.Г.Шевченко: знаний і незнаний»

10.03.2021 року в Маріупольському ВМПУ відбувся захід  - інтерактивний відеожурнал «Т.Г.Шевченко: знаний і незнаний», присвячений річниці з дня народження Т.Г. Шевченка, який підготувала та провела викладач української мови та літератури Морозова Ольга Михайлівна.

Під час заходу були використані аудіо- та відеоматеріали з відкритих джерел…

Читайте далі... »

Учні Маріупольського ВМПУ на відкритті Цифрової лабораторії

10 березня 2021 року  у Центрі розвитку стартапів «1991 Маріуполь» пройшло відкриття Цифрової лабораторії (FabLab), куди були запрошені учні Маріупольського ВМПУ.

Створення цифрових майстерень відбувається в рамках проекту "Цифрове прототипування (виробництво) для професійної освіти", який впроваджується Terre des hommes – Україна за сприяння…

Читайте далі... »

Конкурс професійної майстерності «Кращий верстатник»

04 березня 2021 року в Маріупольському ВМПУ відбувся конкурс професійної майстерності «Кращий верстатник» Майстри виробничого навчання Сирцова Лариса та Сиром’ятников Олексій підготували та провели конкурс серед учнів ІІ та ІІІ курсів.

 

IMG-20210302-101303

Читайте далі... »

Сторінка 1 із 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11