Наші партнери

ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ». Офіційна дата заснування підприємства ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» - 01.10.2013 р Цього дня утворилося третє за величиною підприємство в м Маріуполь. Завод виконує весь перелік необхідних робіт для підприємств групи Метінвест. Здійснює ремонт технологічного устаткування підприємств групи Метінвест і виробляє величезний перелік продукції (ПММ, лиття, готові деталі і механізми)

 ТОВ «Метінвест-Промсервіс». В лютому 2015 року на базі ремонтних підрозділів металургійного комбінату імені Ілліча відкрилося нове підприємство ТОВ "МЕТІНВЕСТ-ПРОМСЕРВІС".
Промсервіс взяв на себе технічне обслуговування і ремонт обладнання на всіх металургійних активах Метінвесту. В результаті була покращена система планування і організації праці, зросла якість ремонтів і ефективність використання ремонтного персоналу. Об'єднання в одній структурі раніше розрозненних підрозділів звело до мінімуму витрати, пов'язані з виробничим процесом.
Відкриття Метінвест-Промсервіс дозволило Групі компаній Метінвест в значній мірі відмовитись від практики залучення підрядних організацій до виконання капітальних і тривалих поточних ремонтів на об'єктах Операційної дирекції
.

Підприємства громадського харчування м. Маріуполя