Базове підприємство

Базовим підприємством є ПРАТ «Маріупольский металургійний комбінат імені Ілліча» - найбільше промислове підприємство Донецької області.ПРАТ "ММК імені Ілліча" входить до Металургійного дивізіону Групи Метінвест і є стабільно працюючим високотехнологічним підприємством.

Основною продукцією комбінату є плоский прокат і труби з вуглецевих, низьколегованих і легованих сталей різного призначення: гарячекатані плити та товсті листи, призначені для виготовлення труб магістральних трубопроводів, морських суден, посудин, що працюють під тиском, мостових конструкцій, інших металоконструкцій відповідального призначення; гарячекатані товсті і тонкі листи і смуги, в т.ч. труєні; холоднокатані, в т.ч. оцинковані тонкі стрічки, листи та смуги, в т.ч. для холодного штампування, виготовлення профнастилу та ін.

ПРАТ «ММК ім. Ілліча» єдине в Україні підприємство з виробництва оцинкованого холоднокатаного листа.

Основною метою ділової політики компанії є випуск продукції, що забезпечує довіру з боку споживачів, відповідає їхнім запитам і очікуванням.

Висока якість продукції комбінату підтверджено 50 сертифікатами якості, отриманими від семи зарубіжних сертифікаційних центрів на металопродукцію більш ніж з 200 марок сталі, а також від вітчизняних сертифікаційних центрів.

Виробничі потужності комбінату дозволяють виробляти на рік близько 6,1 млн. тонн сталі, в тому числі конвертерної 3,6 млн. тонн, 12 млн. тонн агломерату, більше 5,5 млн. тонн чавуну і більше 5 млн. тонн готового прокату.

Після проголошення Україною незалежності, Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча був нагороджений наступними призами: «Золотий глобус» - за конкурентоспроможну і високоякісну продукцію, «Золотий Меркурій» - за високий прогрес в експорті продукції, за участь у розвитку економіки країни і «Золотий Скіф» - за створення нових робочих місць.

Наказ №600 "Про затвердження та введення в дію Керівництва з проведення рейтингового оцінювання випускників МВМПУ"