Спеціальності молодшого спеціаліста

1. Автоматизація та комп′ютерно-інтегровані технології (Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва) (на базі середньої освіти і робітничої професії «Електромонтер          з ремонту і обслуговування електрообладнання») з одержанням кваліфікації молодшого спеціаліста –         техніка- електромеханіка (юнаки, дівчата).

2. Металургія (Обробка металів тиском) (на базі середньої освіти і робітничої професії «Оператор поста       керування   станом гарячої прокатки. Оператор поста керування станом холодного прокату») з одержанням кваліфікації молодшого спеціаліста, техніка-технолога (юнаки).

3. Галузеве машинобудування (Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх  машин і обладнання) (на базі середньої освіти і робітничої професії «Машиніст крана металургійного виробництва»)  з одержанням кваліфікації молодшого спеціаліста, механіка (юнаки, дівчата).

4. Галузеве машинобудування (Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях)                    (на базі середньої  освіти і робітничої професії «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням») з одержанням кваліфікації молодшого спеціаліста, техніка-технолога (юнаки, дівчата).