Графік повторного проведення державної підсумкової атестації

Посилання

Про режим роботи МВМПУ

Посилання

Старт в гідне майбутнє

2 вересня стартував новий навчальний рік в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі. Стартував цікаво і креативно, без традиційного шикування і довгих промов. Учнів урочисто зустріли біля парадного входу радісною піснею, щирими привітаннями…

Проект Плану роботи МВМПУ на 2019-2020 навчальний рік

Посилання

Громадське обговорення проектів стандартів професійної (професійно-технічної) освіти

Посилання

Олімпійський тиждень в МВМПУ

З метою поширення ідей олімпізму та розвитку олімпійського руху в МВМПУ викладачами фізичної культури Єретиковою О.О. і Тохтар І.П. з 09 по 13 вересня 2019 року був організований та проведений Олімпійський тиждень.

Олімпійський тиждень пройшов…

Хай щастить вам, випускники!

02 липня 2019 року Маріупольське вище металургійне професійне училище урочисто проводжало в самостійне життя своїх випускників. Понад 150 кваліфікованих робітників і 38 молодших спеціалістів одержали випускні документи і гарантоване місце роботи.

Свято…

Тренінг з першої (домедичної) допомоги.

24 червня п.р. для викладачів та майстрів виробничого навчання Маріупольського вищого металургійного училища тренером Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України Михайло Альошиним проведено 6 годинний тренінг з першої допомоги.

Програмою…

ПАМ’ЯТКА щодо Правил позначення небезпек, пов’язаних із мінами та вибухонебезпечними предметами

Пам'ятка

презентація

Переможці обласного конкурсу на кращу методичну розробку квест-уроку

Щиро вітаємо викладачів Маріупольського вищого металургійного професійного училища переможців обласного конкурсу на кращу методичну розробку квест-уроку з предметів «Електротехніка» та «Креслення» серед ЗП(ПТ)О:

Московченко Ірину Олександрівну