Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в Маріупольському ВМПУ було проведено «Олімпійський тиждень», в рамках якого організовано чимало спортивних заходів. Здобувачі освіти мали змогу випробувати власні сили у таких видах:

Кубок МВМПУ…

І місце у конкурсі проектів "Маріуполь - місто майбутнього"

10 червня 2021 р. у ПК «Український дім» Маріупольським міським центром зайнятості було організовано проведення загальнообласної декади "Знайдемо роботу разом!" за ініціативою Донецького обласного центру зайнятості.

Під час заходу був організований…

Рух це здорово

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух це здорово», в Маріупольському вищому металургійному професійному училищі проведено спортивні змагання з наступних видів спорту:

  • баскетбол;
  • гирьовий…
Обласний конкурс «Геометрія навколо нас»

25 квітня 2021 року у Маріупольському ВМПУ відбувся перший відбірковий етап обласного конкурсу «Геометрія навколо нас». Участь прийняли 8 робіт, різноманітною технікою та складністю виконання. Кухарі виставили роботи з геометричного нарізання сирної…

Профорієнтаційний захід "Вибір професії або задача з багатьма невідомими"

20 травня 2021 року Маріупольським ВМПУ спільно з Маріупольським міським центром зайнятості проведений профорієнтаційний захід "Вибір професії або задача з багатьма невідомими". Захід проводився онлайн на платформі Zoom.

Для…